Zapytaj o bezpłatną wycenę

Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Temat zapytania:
Adres strony:
Słowa kluczowe:
Treść

submit

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www to proces na który składa się praca całego zespołu specjalistów. Projektowanie stron zajmuje grafików i programistów, ale przede wszystkim fachowców od marketingu. Firma bez własnej strony www jest jak człowiek bez nazwiska. Trudno mu zaufać. Jeżeli prowadzisz firmę i niema jej jeszcze w sieci nie czekaj aż zrobi to cała Twoja konkurencja. Wyprzedź innych, otwórz się na świat i nastaw na same korzyści.

Jak przebiega projektowanie strony z firmą ArtSearch?

Aby maksymalnie udoskonalić przebieg budowy strony www nasza praca zachowuje sprawdzony porządek działań.

Idea. Na początku analizujemy profil działalności klienta. Zapoznajemy się z ofertą oraz dotychczasowymi materiałami reklamowymi oraz działaniami marketingowymi klienta. Etap ten ma na celu uniknięcie jedynie wpisania się w dotychczasowy dorobek klienta. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w marketingu internetowym już na tym etapie planujemy wykonanie jak najdoskonalszego narzędzia marketingowego.

Projekt graficzny. Kolejnym etapem jest zaprojektowanie strony internetowej.  Po zakończeniu pracy przedstawiamy naszym klientom graficzny projekt strony głównej oraz podstron serwisu. Na tym etapie opracowujemy również cały schemat nawigacji po serwisie. Dbamy aby przygotowany projekt był skutecznym i przejrzystym środkiem przekazu oferty oraz misji firmy.

Kodowanie strony www. Po zaakceptowaniu projektu graficznego nasi programiści przystępują do kodowania serwisu. Przygotowany produkt musi być skonstruowany tak aby identycznie wyświetlał się w każdej przeglądarce. Jednocześnie musi być przyjemny w obsłudze oraz łatwy w nawigacji.  Aby nadać stronie świeżości oraz wyróżnić ją z szarego tłumu urozmaicamy strony profesjonalnymi animacjami wykonanymi w technologii flash. Elementy te doskonale uzupełniają stronę wyróżniając najważniejsze elementy oferty, logo firmy lub nazwy konkretnych produktów.

Wdrożenie systemu zarządzania treścią. Kiedy strona jest już zakodowana przystępujemy po do podpinania bazy danych w celu zainstalowania systemu CMS. Dzięki niemu wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera aby samodzielnie zmieniać treści lub zdjęcia na stronie.

 

Galeria dotychczasowych prac - REALIZACJE

 

Dlaczego posiadanie własnej, widocznej w sieci strony internetowej jest aż tak ważne?

 

Kontakt - strona internetowa ułatwi komunikację z Twoim klientem

Globalny zasięg - serwis internetowy umożliwi prezentację oferty w każdym miejscu na świecie.

Oszędność - najtańsza i najskuteczniejsza reklama

Prestiż - dobry serwis www poprawia wizerunek firmy utrwalając jej nowoczesny charakter

Firma otwarta całą dobę - strona internetowa prezentuje ofertę 24 godziny na dobę, 365 dni w roku

 

Dlaczego ArtSearch?

Widoczność - ponieważ budowa strony internetowej to dla Twojego biznesu tylko początek przygody z internetem. Nadrzędnym celem każdej strony www jest możliwość dotarcia do jak największej rzeszy klientów. Najważniejszą cechą każdego serwisu internetowego jest jego dobra widoczność. Projektując strony jednocześnie optymalizujemy je pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu Twoją ofertę łatwo znajdą klienci, którzy obecnie trafiają do konkurencji.