Zapytaj o bezpłatną wycenę

Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Temat zapytania:
Adres strony:
Słowa kluczowe:
Treść

submit

Tanie strony internetowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku budujemy tanie strony internetowe. Ponieważ strona www to obecnie podstawa sukcesu, stworzyliśmy doskonały produkt idealnie dostosowany do małych i średnich firm. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonego projektu możemy  indywidualnie zaaranżować wygląd Państwa strony internetowej. Wykorzystując sprawdzony układ strony www do pracy angażujemy jedynie grafika. Pozwala to obciąć koszty budowy strony przy zachowaniu jej wyjątkowości oraz nowoczesnego designu.

Tania  strona internetowa zoptymalizowana do pozycjonowania w Google. Indywidualny projekt graficzny. Aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie na stronę zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna strona internetowa od 500 zł!

Teraz możesz cieszyć się własną stroną internotową już za 500zł. Dodatkowo, Twoja strona będzie gotowa w ciągu 8-10 dni roboczych od zaakceptowania projektu graficznego. Aby zobaczyć przykłady wdrożeń klilnij TUTAJ

NOWOŚĆ  -STRONY RESPONSYWNE!

Już teraz możesz zamówić swoją pierwszą w pełni responsywną stronę internetową. Dzięki temu Twoja witryna wyświetli się w optymalnej formie na każdym urządzeniu. I nie chodzi tu tylko o to że strona wyświetli sie popawkie. Witryna responsywna jak zaczorowana zmienia układ w zależności od wielkości ekranu na którym jest wyświetlana. Dzięki temu neima już potrzeby tworzenia dwóch oddzielnych serwisów na komputery PC oraz urządzenia mobilne. Dzięki temu za jednym zamachem stworzymy profesjonalną stronę www oraz jej wersję mobilną. Zapraszamy do kontaktu.

TERAZ DODATKOWO PROMOCJA 

Do każdej zbudowanej przez nas strony internetowej oferumy kampanię reklamową w wyszukiwarce Google o wartości 500 zł zupełnie GRATIS i bez zobowiązań.

Dodatkowo, jeżeli zdecydują się Państwo na usługę pozycjonowania w naszej firmie, cena budowy strony zostanie pomniejszona o miesięczny koszt pozycjonowania serwisu.

Zalety sprawdzonego projektu:

  • Niska cena – dzięki skorzystaniu z przetestowanego modelu możemy stworzyć wyjątkowy projekt strony internetowej w bardzo niskiej cenie
  • System zarządzania treścią – strony tworzymy tak aby mogli Państwo ją łatwo edytować i samodzielnie zmieniać lub dodawać treści. Dzięki temu oszczędzacie na dalszych aktualizacjach serwisu.
  • Przygotowana do pozycjonowania – dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu nasze strony są zoptymalizowane do współpracy z najpopularniejszą wyszukiwarką świata – Google.
  • Sprawdzony układ – sprawdzony projekt pozwala mieć pewność że układ strony będzie przejrzysty i łatwy do nawigacji nawet dla początkującego internauty.
  • Krótki czas realizacji – strona może być gotowa już w ciągu 1 dnia od zaakceptowania projektu graficznego

 

Nie czekaj. Zamów swoją tanią stronę internetową i zdobywaj nowych klientów. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu.