Zapytaj o bezpłatną wycenę

Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Temat zapytania:
Adres strony:
Słowa kluczowe:
Treść

submit

Reklama w serwisach społecznościowych

Serwis społecznościowy -często: portal społecznościowy - rodzaj strony internetowej skupiającej pewną grupę użytkowników. Serwis taki jest zwykle na tyle interaktywny, że jest współtworzony przez swoich użytkowników - bezpośrednio, poprzez tworzenie swoich przestrzeni, profili i wspólnych grup i pośrednio, poprzez wpływ na administratorów serwisu. Zwykle portale społecznościowe łączą sieci społeczne osób podzielających wspólne zainteresowania lub po prostu chcących poznać inne osoby. Większość portali społecznościowych dostarcza użytkownikom wielu sposobów komunikacji, np.: czaty, komunikatory, listy dyskusyjne, blogi, fora dyskusyjne, itp. 

Reklama w serwisach społecznościowych daje wiele ciekawych możliwości. Dzięki szczegółowym profilom, które wypełniają użytkownicy, można podzielić ich na grupy docelowe i wybrać odpowiedni target dla swojej reklamy. Reklamę można dostarczać w wielu formach. Korzystając z szeregu sposobów komunikacji między użytkownikami można skoordynować reklamę tekstową z banerami i wycelować je w odpowiednie grupy i listy wewnątrz portalu. Największą zaletą reklamy w serwisach społecznościowych jest szansa na zaangażowanie użytkowników. Dzięki specjalnym listom i grupom dyskusyjnym można ogłaszać konkursy z nagrodami. Czaty, komunikatory i blogi można wykorzystać  do marketingu szeptanego. Należy zawsze pamiętać, ze interaktywność serwisów społecznościowych jest obosiecznym mieczem. Jeżeli użytkownicy wyczują fałsz, lub poczują znudzenie staną się bezlitośni w tępieniu produktu czy marki. Ważnym jest aby działania w serwisie społecznościowym wyglądały naturalnie i zaciekawiały. Dlatego warto powierzyć tworzenie takiej firmie ArtSearch - my współtworzymy Internet od wielu lat i poświęcamy wiele uwagi wydarzeniom i trendom wewnątrz tej globalnej wioski.

Biznesowe portale społecznościowe skupiają grupy profesjonalistów. Jeżeli Twoja firma oferuje usługi lub produkty B2B, nie ma lepszego miejsca aby zdobyć uznanie i wiarygodnych klientów. ArtSearch współpracuje ze wszystkimi dużymi serwisami społecznościowymi dla profesjonalistów i portalami biznesowymi.

Korzystając z naszego doświadczenia i narzędzi marketingowych tworzymy skuteczne kampanie w serwisach społecznościowych. Wspólnie z klientem planujemy formę kampanii, jej zasięg (target group, które portale, listy etc.) i okres trwania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nasz konsultant bardzo chętnie odpowie na jakiekolwiek pytania. Zapraszamy do kontaktu.