Zapytaj o bezpłatną wycenę

Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Temat zapytania:
Adres strony:
Słowa kluczowe:
Treść

submit

Pozycjonowanie wizerunkowe

SEO wizerunkowe - PR w wyszukiwarkach.

Internet jest dość specyficznym środkiem masowego przekazu, między innymi dlatego, że jest kompletnie otwarty. Internet tworzą internauci - a dokładniej ogólnodostępny materiał, który jest przez internautów umieszczany na serwerach rozrzuconych po całym świecie. Drugą specyficzną cechą Internetu jest duży stopień anonimowości jaką cieszą się internauci. Tego typu anonimowość - czytaj bezkarność - daje możliwość umieszczania w Internecie nieprawdziwych informacji na dowolny temat. Taka jest natura Internetu i należy brać to pod uwagę korzystając z niego. Niestety świadomość ta nie odbiera siły przekazu płynącego z sieci www. Dobrym przykładem jest Wikipedia, która mimo wielu skandali dotyczących nieprawdziwych informacji umieszczanych tam, nadal cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem mas.

Taka kombinacja warunków daje możliwość umieszczenia dużej ilości nieprawdziwych materiałów negatywnie przedstawiających firmę, markę, produkt lub osobę. Co więcej, jedna osoba jest w stanie umieścić bardzo wiele negatywnych artykułów, wpisów na forach i komentarzy. Często stwarza to wrażenie szerokiej niepopularności firmy, mimo iż autorem jest tylko jedna osoba podszywająca się pod wielu internautów. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być SEO wizerunkowe.

W sytuacji gdy po wyszukiwaniu nazwy Twojej firmy lub frazy związanej z Twoją branżą pojawiają się fałszywe, negatywne i obraźliwe informacje możliwe jest przeprowadzenie kampanii wizerunkowej w wyszukiwarkach.

Wizerunkowe pozycjonowanie to kompleksowa usługa przeznaczona dla firm, którym zależy na zbudowaniu pozytywnego image w wyszukiwarkach i innych miejscach w sieci. Jest to coś więcej niż tylko tworzenie nowych serwisów i pozycjonowanie ich na pożądane frazy. SEO wizerunkowe to kampania PR w wyszukiwarkach.

Podczas wykonywania kampanii wizerunkowego pozycjonowania stosujemy się do zasad etycznego SEO opisanego przez Google. Kampania ma kilka etapów. Najpierw firma ArtSearch skontaktuje się z właścicielami domen i w miarę możliwości doprowadzi do usunięcia niepożądanych materiałów. Oprócz tego nasz zespół stworzy i opublikuje pozytywne treści reklamujące Twoją firmę. Za pomocą systemu Adwords, optymalizacji i pozycjonowania połączonych z kampanią wizerunkową na forach, w gazetach i innych wybranych miejscach wirtualnej przestrzeni zapewnimy iż tylko pozytywne informacje zaczną docierać do potencjalnych klientów. Oprócz stron, minisajtów, wpisów i artykułów można pozycjonować obrazy, pliki wideo i wiele innych rodzajów informacji.

Dużą częścią kampanii SEO wizerunkowego może być pozycjonowanie plików - np. fotografii w Google Images, plików wideo w YouTube czy na Wrzucie. Bardzo często dodatek takiego akcentu przykuwa uwagę internautów i buduje ciekawy image firmy.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie pozycjonowania wizerunkowego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.