Zapytaj o bezpłatną wycenę

Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Temat zapytania:
Adres strony:
Słowa kluczowe:
Treść

submit

MODX - system zarządzania treścią

Przebudowa strony wykonanej na MODX Revolution lub Evolution

Jeżeli Twoja strona zostałą wykonana w modx, możemy ją zaktualizować, poprawić lub po prostu przebudować. 

Migracja strony do MODX

Posiadsz już ładą stronę jednak nei jest ona w pełni funkcjonalna? możemy wykonać jej migrację do systemu modx.

Co to jest CMS MODX?     

CMS ModX z ang.(Content Managment System) to aplikacja internetowa pozwalająca na wygodne zarządzanie treścią witryny internetowej. Kreowanie treści i sposób ich prezentacji odbywa się za pomocą przyjaznego interfejsu. Dzięki temu każda osoba z podstawową znajomością komputera poradzi sobie z zarządzaniem własną stroną www.                                                                                                                                                                                   

Dlaczego warto posiadać system zarządzania treścią MODX?

Ponieważ CMS ma same zalety. Strona internetowa to skomplikowany kod w którym swobodnie porusza się tylko doświadczony specjalista. Dzięki wykorzystaniu systemu zarządzania treścią Ty również możesz tworzyć zawartość swojego serwisu internetowego. W każdej chwili, w kilka minut stworzysz nową podstronę lub dodasz nowe zdjęcia do galerii. W przypadku zmiany oferty reagujesz natychmiast. Dzięki CMS masz pewność że Twoja strona zawiera zawsze najbardziej aktualne informacje.

Ile kosztuje wdrożenie CMS?

Koszt zainstalowania systemu zarządzania treścią zależny jest od stopnia rozbudowania serwisu. W przypadku standardowej strony firmowej cena wdrożenia systemu wacha się między 400 - 800 zł. Jest to natomiast jedyny i jednorazowy koszt. Posiadając własny CMS nie trzeba płacić już za aktualizację każdej drobnostki na stronie.

Jaki system zarządzania treścią i dlaczego ModX?

Na życzenie klienta możemy zaimplementować każdy dostępny moduł CMS. Możemy też napisać nowy z funkcjami  dopasowanymi do potrzeb serwisu. Jednak idealnym rozwiązaniem jest wykorzystanie otwartego oprogramowania ModX. System ModX to tak naprawdę bardzo dobry CMF z ang.(Content Managment Framework) czyli narzędzie programistyczne do tworzenia systemów CMS. Dzięki zaawansowanym funkcjom ModX można przystosować dokładnie na miarę każdej nawet najbardziej skomplikowanej strony internetowej. ModX pozwala nie tylko łatwo i wygodnie zarządzać całą treścią serwisu. Umożliwia również wygodne optymalizowanie serwisu pod kątem pozycjonowania. Optymalizacja strony to pierwszy i najważniejszy krok do uzyskania dobrych wyników w wynikach wyszukiwania najbardziej popularnej wyszukiwarki Google.

System CMS w stronach budowanych przez ArtSearch

Wszystkie strony internetowe zbudowane przez naszą firmę posiadają zainstalowany system CMS ModX. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli jesteś zainteresowany zbudowaniem nowoczesnej i profesjonalnej strony www z systemem zarządzania treścią zapraszamy do kontaktu. Zapłacisz za swoją stronę raz. Aktualizacja będzie już GRATIS!