Zapytaj o bezpłatną wycenę

Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Temat zapytania:
Adres strony:
Słowa kluczowe:
Treść

submit

O nas

ArtSearch to agencja interaktywna, której głównym celem jest zapewnienie klientom widoczności w najbardziej opłacalny dla nich sposób. Korzystamy przy tym z wielu rozwiązań. Nie ograniczamy się i nie szufladkujemy. Nasza obsługa jest kompleksowa i ukierunkowana na efekty. Każdy klient i jego sytuacja jest wyjątkowa. To co działa w jednym przypadku, w innym zawodzi. Najskuteczniejsza reklama w Internecie to taka, która sprowadzi najwięcej Internautów z odpowiedniej grupy demograficznej na na stronę www naszego klienta. Ta idea przyświeca wszystkim naszym działaniom. Kim jesteśmy i co robimy? Najlepiej będzie zacząć od początku...

Firma rozpoczęła działalność skupiając się na reklamie w wyszukiwarkach. Search Engine Marketing jest najszybciej rozwijającym się sektorem reklamy internetowej, ponieważ cechuje się najwyższą efektywnością oraz najniższym kosztem. Przez pierwsze miesiące firma oferowała Linki Sponsorowane w Google, boksy na Onet.pl, skuteczne pozycjonowanie w Google, Youtube, Yahoo i w innych wyszukiwarkach. Aby mierzyć skuteczność naszych działań, korzystaliśmy z narzędzi analizy ruchu na stronie - typu Google Analytics - wdrażając je często dla naszych klientów.

W miarę upływu czasu zauważyliśmy, że sporo jest klientów, którzy chcieliby zaistnieć w wyszukiwarkach, lecz nie mają strony lub mają brzydką, niefunkcjonalną, przestarzałą itd. Na bazie naszego doświadczenia w optymalizacji stron i w analizie ruchu wiedzieliśmy już jak powinien być stworzony dobry serwis internetowy, taki który łatwo pozycjonować i który uzyska pożądany efekt. Tak powstał drugi dział w firmie - dział tworzenia stron www.
Nowy dział wymagał nowej załogi. I tak obok pozycjonerów i specjalistów od reklamy tekstowej pojawili się graficy, webdeveloperzy, programiści. Każda nowa osoba przynosiła ze sobą nowe pomysły, nowy styl myślenia i rozwiązywania problemów. W ten sposób ArtSearch zaczęło tętnić własnym życiem.

Obecnie do naszych usług dołączyliśmy również tworzenie animacji i gier flashowych, java i innych, projektowanie papeterii elektronicznej i prezentacji, tworzenie kampanii reklamowych w serwisach społecznościowych, seo wizerunkowe, tworzenia aplikacji sieciowych, wdrażania systemów zarządzania treścią i wiele, wiele innych. ArtSearch nie jest już ograniczona pracą innych. Sami tworzymy rzeczywistość w Internecie tak, aby przynosiła zysk naszym klientom, aby informowała i bawiła.

 

Dobra strona internetowa, która jest widoczna w wyszukiwarkach to najlepsza reklama internetowa.